filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Filmy i seriale

Źródło fot. Teoria wielkiego podrywu, Chuck Lorre, Bill Prady, Chuck Lorre Productions, 2007, Gra o tron, David Benioff, D.B. Weiss, HBO, 2010.
i
Filmy i seriale 30 lipca 2023, 11:00

autor: Kamil Kleszyk

4. Sheldon Cooper (Teoria wielkiego podrywu). Najbardziej irytujące serialowe postacie

Spis treści

4. Sheldon Cooper (Teoria wielkiego podrywu)

Teoria wielkiego podrywu, Chuck Lorre, Bill Prady, Chuck Lorre Productions, 2007 - Zamilcz, proszę! Najbardziej irytujące serialowe postacie - dokument - 2023-07-30
Teoria wielkiego podrywu, Chuck Lorre, Bill Prady, Chuck Lorre Productions, 2007

Odtwórca roli: Jim Parsons

Gdzie obejrzeć: HBO Max

Teoria wielkiego podrywu trwała dwanaście sezonów i podążała za czterema będącymi przyjaciółmi naukowcami, którzy – dorastając w sercu Pasadeny w Kalifornii – uczyli się wzajemnie życia. Wielu fanów uważa, że Sheldon Cooper jest najjaśniejszym punktem tego serialu dzięki niesamowitej kreacji aktorskiej Jima Parsonsa. I chociaż bardzo cenię tego artystę, portretowana przez niego postać sprawiła, że znienawidziłem ów sitcom.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej